.: Fotogalerie a články:
Všechny zde použité fotografie, texty, nákresy a grafické práce jsou originálními autorskými díly a podléhají autorskému zákonu. Jejich používání, kopírování a další šíření bez výslovného souhlasu autora je zakázáno.

© Pavel Kutina, 1999 - 2024

Webdesign:
© AAweb.cz, 2005 - 2024

Počet návštěv:

383753
 
Pavel Kutina - fotografie
Abeceda
Fotoúkol Paladixu

Toto fotocvičení patřilo (navzdory k rozsahu) pro mne k těm jednodušším - opět jsem si ověřil, že na lehce načrtnuté téma se mi tvoří lépe a radostněji :-)

S vlastní realizací cvičení nebyl vážnější problém - vyšlo mi totiž termínem na čtrnáctidenní dovolenou, které ovšem z většiny propršela, takže času a příležitostí bylo dost a dost... Zařekl jsem se totiž, že (pro zpestření úkolu) pro realizaci všech fotografií nevytáhnu paty z domu, takže stačilo prolézt pokoje, zahradu, kuchyň, dílnu a kůlnu a problém byl prakticky vyřešen - pak už mne čekalo jen vlastní nafocení a zpracování fotografií.

Co do obtížnosti nalezení jednotlivých písmen bych asi jako nejtěžší hodnotil R, G a P, naopak jednodušší byla (celkem logicky) písmena "hranatá", jako T, E nebo X.

Téma fotoúkolu se mi líbilo - opět mne přinutil dělat něco, k čemu bych nejspíš "sám od sebe" nenašel inspiraci. Výsledek si přeberte sami - já jsem vcelku spokojen :-)

Abeceda: 1 Abeceda: 2 Abeceda: 3
Abeceda: 4 Abeceda: 5 Abeceda: 6
Abeceda: 7 Abeceda: 8 Abeceda: 9
Abeceda: 10 Abeceda: 11 Abeceda: 12
Abeceda: 13 Abeceda: 14 Abeceda: 15
Abeceda: 16 Abeceda: 17 Abeceda: 18
Abeceda: 19 Abeceda: 20 Abeceda: 21
Abeceda: 22 Abeceda: 23 Abeceda: 24
Abeceda: 25 Abeceda: 26  
 Pro přibližnou kalibarci jasu a kontrastu Vašeho monitoru